Agroturystyka


Po długim okresie intensywnej produkcji rolniczej w Wielkopolsce, zdecydowaliśmy się zmienić styl życia. Obecnie prowadzimy gospodarstwo ekologiczne, wolne od środków chemicznych. Można tu poczuć woń ukwieconych łąk, pełnych ziół i spotykanych tylko na tym terenie roślin.

Gospodarstwo agroturystyczne  może sprawić, że dzieci, które kojarzą dzisiaj mleko tylko z kartonem lub rzadziej z butelką, poznają jego naturalną „wytwórczynię”. O wiele łatwiej i szybciej przyswaja się nawet „naukową” wiedzę, widząc wokoło żywe (nieraz bardzo żywe) zwierzaki.

W naszym gospodarstwie hodowane są owce rasy wielkopolskiej . Prowadzona przez nas hodowla, możliwość karmienia czy głaskania owieczek na pewno dostarczy gościom wielu niezapomnianych wrażeń.

untitled-1

untitled-38

untitled-65

Całkiem oddzielną, specjalnością  naszego gospodarstwa jest wynajem samodzielnych, jedno, dwupokojowych mieszkań z w pełni wyposażoną kuchnią i łazienką (zdjęcia w zakładce „pokoje”).  Szczególnie godny polecenia jest domowy wyrób wina i nalewek oraz możliwość skosztowania  wiejskiego jadła

      

Zapraszamy w Sudety! Naszymi najbliższymi sąsiadami są Głazy Krasnoludków, rezerwat ten graniczy z naszą łąką.  W okolicy znajduje się wiele najpiękniejszych w swoich kategoriach obiektów zabytkowych.  Każdy kto zapyta o możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc w okolicy, może liczyć na wskazówki.  – Gospodarze –

DSC_0022-00320150420_145809-001